604 124 255 serwis@pc-center.pl
Zaznacz stronę

O nas

Nasza firma specjalizuje się w dziedzinie sprzętu komputerowego. W tej branży, jak w żadnej innej znaczenie ma doświadczenie oraz wiedza. Wiedza, która jest wymagana w naszej pracy, ulega nieustannemu poszerzeniu i aktualizacji. To właśnie z tego powodu nieustannie inwestujemy nie tylko w zaplecze techniczne, dzięki któremu możemy zapewnić pełną obsługę serwisową, ale również w szkolenia. Nasz zespół można określić idealną mieszanką doświadczenia i młodości. Obok osób niezwykle doświadczonych pracują osoby młode, które napędzają nasz rozwój.

Doskonale również wiemy, iż wyznacznikiem naszej oceny w tym zakresie jest satysfakcja klientów. Do zapewnienia najwyższej jakości usług zmusza nas konkurencja. Jako że jesteśmy ambitnymi osobami, ten cel jest dla nas na pierwszym miejscu. Wychodzimy z założenia, że dobrze wykonywana praca, która daje nam satysfakcję, to najlepsza odpowiedź na działania konkurencji. Jak pokazuje czas, nasza ideologia doskonale sprawdza się w praktyce.

To właśnie te powody sprawiają, że każdy nasz klient ma zagwarantowaną obsługę na najwyższym poziomie. Choć pieniądze są ważne i niezbędne do dalszego rozwoju technologicznego i zawodowego, to tak naprawdę największą zapłatą, jaką otrzymujemy za wykonywaną pracę, jest satysfakcja klientów.